Yalın ibs | Kurumsal Erp Çözümler | Entegrasyon
Yalın ibs erp programı diğer muhasebe programları ile entegrasyon sağlama imkanı verir.
15125
page-template-default,page,page-id-15125,page-child,parent-pageid-14879,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Entegrasyon

Diğer Muhasebe programları ile entegrasyonu sağlanır.

logo

Logo Muhasebe Programını ERP nin Muhasebe modülü gibi kullanarak, yapmış olduğunuz yatırımı koruyoruz. Stok Kartları, Cari Kartlar, İrsaliyeler ve Bazı üretim hareket fişleri entegrasyonu kolayca yapılmaktadır.

Mikro

Mikro Muhasebe Programını ERP nin Muhasebe modülü gibi kullanarak, yapmış olduğunuz yatırımı koruyoruz. Stok Kartları, Cari Kartlar, İrsaliyeler ve Bazı üretim hareket fişleri entegrasyonu kolayca yapılmaktadır.

Netsis

Netsis Muhasebe Programını ERP nin Muhasebe modülü gibi kullanarak, yapmış olduğunuz yatırımı koruyoruz. Stok Kartları, Cari Kartlar, İrsaliyeler ve Bazı üretim hareket fişleri entegrasyonu kolayca yapılmaktadır.

Eta dos

ETA Muhasebe Programını ERP nin Muhasebe modülü gibi kullanarak, yapmış olduğunuz yatırımı koruyoruz. Stok Kartları, Cari Kartlar, İrsaliyeler ve Bazı üretim hareket fişleri entegrasyonu kolayca yapılmaktadır.