Yalın ibs | Kurumsal Erp Çözümler | RGD Makina Yalın-IBS ile Kurumsallaşmada Önemli Bir Adım Attı
15890
post-template-default,single,single-post,postid-15890,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

RGD Makina Yalın-IBS ile Kurumsallaşmada Önemli Bir Adım Attı

Sektör bağımsız çözümler sunmaya devam eden Yalın Software ile anlaşmaya varan RGD Makine; yollarına Yalın IBS-Integrated Business System ‘i kullanarak devam etme kararı aldılar.

YalınIbs-RGD Makina Haber

RGD 1200 m² alana sahip kapalı tesislerinde, tasarım, imalat, montaj, ölçü ve otomasyon bölümleri altında çalışan 35 deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.2007’de kurulan RGD, işinde uzman olan personeli aracılığıyla, kurumsal stratejisini ve organizasyon şemasını çok kısa bir zaman diliminde biçimlendirmeyi başarmıştır. Büyük otomotiv üreticilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek için yola çıkmış, ardından tüketici aygıtları, savunma ve havacılık sanayileri dâhil olmak üzere başka sektörlerde de hizmet vermeye başlamıştır.

YalınIbs-RGD Makina Haber1

Otomotiv sektöründe ve özel ekipman üretiminde 20 yıllık deneyime sahip olan RGD, işleme özgü montaj hatlarının kontrol ve test ekipmanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi gibi birçok özel üretim çözüm ile, sahip olduğu dinamizmi müşterilerine sunacağı işlere yansıtma amacını taşımaktadır.

RGD Makina‘yı yakından tanımak isterseniz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.