Yalın ibs | Kurumsal Erp Çözümler | Yalını Software Büyük Adımlarla İlerliyor
Polyteks Tekstil kurumsal süreçlerinin yönetiminde Yalın ibs erp programını tercih etti.
15809
post-template-default,single,single-post,postid-15809,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Yalını Software Büyük Adımlarla İlerliyor

15 senelik tecrübesiyle üretim sektörüne yalın ve akıllı çözümler sunan YALIN SOFTWARE,

Yalın Software Polyeteks ve tasdelen group

Müşterileri arasına Avrupa’nın en büyük döşemelik ve iplik üreticisi olan Aydın Tekstil’den sonra, Taşdelen Group bünyesinde Bursa’nın önde gelen iplik üreticilerinden olan Polyteks Tekstil’ide ekledi.
POLYTEKS 1986 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu. Sentetik iplik konusunda uzmanlaşan ve kurulduğu günden bu yana kaliteli üretim yapmayı hedefleyen firma, hergeçen gün kapasitesini yükseltmiş ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmıştır. POLYTEKS, güçlü finansal yapısıyla faaliyetlerini bugün, 32.000m² üzerinde kurulu 28.000m²’lik modern üretim tesislerinde sürdürmektedir.

Ayda 2000 tonu aşan üretiminde POY, ekru ve renkli FDY, tekstüre, gipe ve bükümlü iplik bulunmaktadır. Tüm üretim hatlarında Yalın IBS-Integrated Business System ‘i kullanacak olan Polyteks süreçlerini; satış, stok, satın alma, üretim, sevkiyat, maliyet, bütçe yönetimi gibi modüllerle harekete geçirmeyi planlıyor.

Yalın Software Polyeteks ve tasdelen group

TAŞDELEN TEKSTİL, 6.000 m²’lik alanda ev tekstili, giyimlik, döşemelik kullanım için dokuma ve örgüye yönelik, hava tekstüre PES ve PA ipliklerin yanı sıra, polyester teknik iplikler ve muhtelif fantazi iplikler de üretmektedir. Aylık iplik üretim kapasitesi 300 tondur.

Taşdelen Tekstil dokuma departmanı modaya uygun, esnekliği ve rahatlığı ön plana çıkaran giyimlik kumaşlarda Taşdelen Group müşterilerine ürün geliştirme konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Pilot tesis ile başlayan bu dokuma serüveni günümüzde aylık 200.000 metrelik kumaş üretimine dönüşmüştür. Bu kapasitenin önemli bölümünü, sadece görsel olarak değil, kalite ve performans özellikleriyle de benzerlerinden ayrılan giyimlik kumaş üretimi oluşturmaktadır. İyi eğitimli ve dinamik kadrosu, Taşdelen Group’un sahip olduğu teknolojik donanım ve altyapının desteğiyle nitelikli ev tekstili ve teknik kumaşlar da üretmektedir.
Polyteks‘i yakından tanımak isterseniz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.